Недержавний пенсійний фонд ПОКРОВА (далі НПФ) відповідно до закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» не може бути визнаний банкрутом. Закон передбачає особливу процедуру переведення коштів з одного пенсійного фонду в інший та забезпечує захист пенсійних коштів учасників від втрати. Якщо засновники НПФ прийняли рішення про його ліквідацію, то всі учасники НПФ повинні бути переведені до іншого фонду. Таким чином, НПФ може бути ліквідований тільки тоді, коли кількість його учасників та сума активів дорівнюють нулю.

Від інфляції кошти захищені тим, що вони не лежать, а працюють — інвестовані у різні активи, які приносять прибуток, причому не в один чи два, а "у різні кошики" відповідно до жорстких вимог законодавства. Це називається диверсифікація активів.  Пенсійний фонд «Покрова» дотримується консервативної інвестиційної стратегії для захисту пенсійних активів від інфляції.

Дуже важливим елементом захисту пенсійних накопичень – є взаємний контроль компаніями, що обслуговують НПФ (адміністратора, компанії з управління активами, банку-зберігача), коли кожна компанія, виконуючи свою функцію, контролює діяльність іншої компанії, та, у разі порушення вимог закону, повідомляє про це регулятору та раді НПФ, блокує операції, тобто захищає пенсійні накопичення всіма можливими шляхами. Тому дуже важливо, щоб компанії, які обслуговують НПФ були незалежними одна від одної та професійними.

Недержавний пенсійний фонд Покрова - це неприбуткове підприємство, тому весь отриманий дохід розподіляється між майбутніми пенсіонерами. Статут фонду містить заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) серед засновників, працівників, членів органів управління тощо.

Захист накопичень забезпечується законодавчими вимогами і суворим контролем діяльності фонду з боку держави. У нашому фонді створена цілісна система контролю — від самого майбутнього пенсіонера, який може щодня перевіряти стан свого рахунку та змінювати фонд, якщо його щось непокоїть, до взаємного контролю компаній, що обслуговують пенсійний фонд, та державного контролю. Практика показала, що найкраще працює контроль людини. 

Якщо ви ще не зареєстровані у сервісі для учасників НПФ, не зволікайте, переходьте за посиланням та реєструйтесь. Контролюйте свої пенсійні накопичення  у зручному форматі!

 

Довідки за телефоном: 0-800-501-925

Приєднуйтесь до нас в Telegram

 
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925