Не подобається як працює недержавний пенсійний фонд (НПФ), у якому Ви відкрили пенсійний рахунок? Часто замислювались, чи не перейти до ВІДКРИТОГО НЕДЕРЖАВНОГО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ «ПОКРОВА», але не знаєте як це зробити?

Дуже легко! Для цього Вам потрібно зробити декілька кроків:

Крок 1: Укласти пенсійний контракт з Пенсійним фондом «Покрова»

Щоб укласти пенсійний контракт з ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ «ПОКРОВА» зверніться до нас за телефоном 0-800-501-925, або напишіть нам на сайті або на електронну пошту info@vseapf.com.ua

Вам потрібно, крім оригіналу пенсійного контракту, запросити копію цього контракту, завірену адміністратором ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ «ПОКРОВА».

Крок 2: Звернутись до адміністратора свого НПФ, та подати заяву на переведення Ваших коштів до Пенсійного фонду «Покрова»

На цьому етапі, Вам потрібно надати: завірену копію пенсійного контракту з Пенсійним фондом «Покрова», паспорт, ідентифікаційний код та заяву про переведення до Пенсійного фонду «Покрова». Якщо Ви звертаєтесь до адміністратора не особисто (наприклад, відправляєте документи поштою), потрібно додати до пакета документів оригінал пенсійного контракту з НПФ, з якого Ви хочете перевести кошти.

Якщо у Вас виникли питання, або складнощі на цьому етапі, Ви можете звернутись до нас за телефоном 0-800-501-925, ми Вам допоможемо оформити необхідні документи.

Важливо знати: протягом п’яти робочих днів Адміністратор НПФ повинен перевести Ваші пенсійні кошти на Ваш рахунок в Пенсійному фонді «Покрова»

            Пам’ятайте: пенсійні накопичення у недержавному пенсійному фонді – це Ваша власність, й Ви можете розпоряджатись ними за власним розсудом, зокрема, перевести до іншого недержавного пенсійного фонду у будь-який момент!

Якщо Вам потрібна допомога та консультація, звертайтесь, ми відповімо на будь-які Ваші питання щодо пенсійного забезпечення та переведення Ваших коштів до Відкритого недержавного пенсійного фонду «Покрова». 

Довідки за телефоном: 0-800-501-925
Приєднуйтесь до нас в Telegram
 
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925