Починаючи з початку березня УА АПФ активно відстоює права майбутніх та теперішніх пенсіонерів – учасників вітчизняних недержавних пенсійних фондів, звертаючись з листами та роз’ясненнями проблеми до органів державної влади, оскільки Постанова Правління НБУ № 140 від 3 березня 2016 року «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» дискримінаційно порушує інтереси майбутніх та теперішніх пенсіонерів – учасників вітчизняних недержавних пенсійних фондів. 

Позиція УА АПФ знайшла абсолютну підтримку з боку Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства соціальної політики, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, кожен висловив її письмово разом зі своїми дієвими пропозиціями на підтримку пенсіонерів.

Після численних звернень від УА АПФ та зазначених вище органів державної влади НБУ відповів: ««У нанний час в рамках реалізації Комплексної програми в Національному Банку України триває робота стосовно підготовки проекту концепції поетапної лібералізації валютного регулювання та валютного контролю. Водночас зазначаємо, що Національний Банк України  наразі опрацює пропозиції Асоціації щодо можливості звільнення недержавних пенсійних фондів від  обов’язкового продажу надходжень в іноземній валюті на їх користь та у разі прийняття позитивного рішення підготує відповідні зміни до Постанови №140».    

УА АПФ дуже сподівається, що НБУ виправить несправедливу ситуацію та захистить інтереси людей, які підтримують свою державу  не словами, а власними  коштами.

Довідка:

УА АПФ приймає активну участь у розвитку законодавчої бази, моніторингу проблемних питань, активно взаємодіє з органами державної влади та суб’єктами фінансових ринків з метою запровадження та дотримання європейських стандартів якості послуг на ринку накопичувального пенсійного забезпечення та захисту інтересів учасників накопичувальних пенсійних фондів.

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ) заснована в 2006 році, є саморегулівною організацією адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925