Практично завершено створення веб-сторінки нашого Відкритого недержавного пенсійного фонду "Покрова", який заснував Керівний центр "Патріарша курія УГКЦ" в особі Блаженнішого Любомира. На нашому сайті крім інформаційних матеріалів про недержавне пенсійне забезпечення загалом, та НПФ "Покрова" зокрема, розміщено інформацію, необхідну для укладення пенсійного контракту та саму форму цього контракту. Найближчим часом буде реалізовано можливість запиту виписки з індивідуального пенсійного рахунку он-лайн, а також можливість задати будь-яке запитання про фонд і про систему недержавного пенсійного забезпечення.

Вже сьогодні до послуг всіх зацікавлених осіб працює центр цілодобового безкоштовного (зі стаціонарних телефонів) довідкового телефонного зв'язку. Номер телефону: 8 800 503 63 90. Також можна телефонувати за київськими номерами: 8 (044) 490-38-64 або 8 (044) 207-02-97.

Статут Відкритого недержавного пенсійного фонду "Покрова" рішенням засновника було затверджено 10 листопада 2007 року. 28 липня 2008 року НПФ "Покрова" було зареєстровано Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України як фінансову установу. З 1 вересня, після підписання необхідних договорів з Всеукраїнськім адміністратором пенсійних фондів, Компанією з управління активами "Всесвіт" та банком-зберігачем (Ощадним банком України), НПФ "Покрова" розпочав офіційну діяльність.

Сьогодні, попри ще малу поінформованість загалу про існування фонду, уже укладено декілька контрактів. Приємно констатувати, що за цей короткий період одиниця пенсійних внесків вже складає 1,0037.

Довідка

Діяльність із недержавного пенсійного забезпечення є для НПФ винятковим видом діяльності, що ґрунтується на принципах добровільної участі фізичних й юридичних осіб у формуванні пенсійних накопичень із метою одержання учасниками недержавного пенсійного забезпечення додаткових до загальнообов'язкового державного пенсійного страхування пенсійних виплат. Наявність та розмір недержавної пенсії жодним чином не впливає на розмір державної пенсії.

Департамент інформації УГКЦ
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925