Національний бізнес - рейтинг України, завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств і за результатами рейтингування Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів став одноосібним володарем золота рейтингу за показником «Рентабельність» серед підприємств України та золота рейтингу за показником «Коефіцієнт оборотності активів» серед підприємств по Києву.

Національний бізнес-рейтинг - це міжнародна рейтингова програма. Головна її мета - визначити лідерів економіки серед українських підприємств, оцінивши і порівнявши ефективність їх діяльності. Статус «Лідер галузі» отримують підприємства які  демонструють клієнтам та інвесторам надійність і перспективність.

Отримання статусу «Лідер галузі» для Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів - важливе визнання результатів сучасної, технологічної, згуртованої та відповідальної роботи колективу, визнання високої ефективності і європейського рівня якості послуг компанії.

Довідка:

ТОВ «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» зареєстрований 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійних фондів і не планує отримувати ліцензію на управління активами НПФ. Адмініструє чотири Відкриті недержавні пенсійні фонди: НПФ «ВСІ», НПФ «Соціальна підтримка», НПФ «Турбота», а також фонд Української Греко-Католицької Церкви НПФ «Покрова.

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів є засновником Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів, яка першою в Україні отримала статус саморегулівної організації на ринку накопичувального пенсійного забезпечення.

04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925