9 травня на базі МХО «Діти Світла» Катедрального собору Преображення Христового м. Коломия за сприяння НПФ «Покрова» відбувся вишкіл молодіжних лідерів у Коломиї.

Це вже п’ятий тур вишколу лідерів, який власними силами проводить Молодіжна комісія Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ для представників молодіжних християнських організацій.

Заняття, присвячені підготовці та проведенню публічних виступів та презентацій, проводив кваліфікований тренер – п. Володимир Остафійчук. У вишколі брали участь 30 представників з усіх деканатів єпархії.

Молоді люди в процесі навчання отримали ґрунтовні теоретичні основи правильної підготовки до публічних виступів, дизайну та змісту рекламних проспектів, оголошень, веб-сторінок, а також мали змогу в групах провести практичні заняття.

На завершення вишколу УМХ м. Снятина продемонстрували презентацію своєї спільноти.

Особливістю цього заняття була наявність спонсора – Недержавного пенсійного фонду «Покрова», який люб’язно погодився фінансово підтримати надзвичайно важливу справу підготовки християнських лідерів. За сприяння НПФ «Покрова» був організований смачний обід.

Представник фонду п. Роман Романенчук провів для всіх учасників цікаву презентацію фонду, в ході якої молодь отримала відповіді на важливі запитання, які стосувалися пенсійного забезпечення.

Ця акція – один із кроків, які робить Церква для утвердження молодих людей, як активних учасників церковного і громадського життя, а також забезпечення гідного майбутнього Церкви і українського народу.

Для Департаменту інформації УГКЦ повідомив о. Олександр Селезінка

04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925