У вересні 2008 року, коли Недержавний пенсійний фонд "Покрова" розпочав свою діяльність, його учасниками були двоє осіб, на особистому рахунку яких у сумі було 602 грн. Станом на 17 лютого 2009 року учасниками фонду стали 177 осіб, чиста вартість активів яких становить 73 тис. 80 грн. Це, за словами Володимира Ульянова, голови Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами "Всесвіт", які обслуговують діяльність НПФ "Покрова", найкращі показники щодо фізичних осіб серед усіх зареєстрованих в Україні недержавних пенсійних фондів.

Як в одному з інтерв’ю пояснив о. Василь Копичин, вартість активів на кожному індивідуальному пенсійному рахунку утворюється з внесених учасником фонду грошей та інвестиційного доходу, який нараховується щомісячно на всі накопичені кошти. Тобто, не лише на внески, але і на інвестиційний дохід, отриманий у минулих періодах. "НПФ – це не комерційне товариство, тому весь дохід розподіляється між його учасниками", – сказав голова Наглядової ради НПФ "Покрова". При цьому о. Василь припустив, що дохід у кожному періоді може бути різним. "Фондам заборонено гарантувати будь-який рівень прибутку на майбутнє. Фонд має право говорити лише про отримані результати. Ми не гарантуємо занадто високих відсотків, адже надійність фінансової установи обернено пропорційна величині відсотків, які вона гарантує", – наголосив о. Василь Копичин.

Довідка

1 вересня 2008 року в Україні розпочав роботу відкритий Недержавний пенсійний фонд "Покрова", засновником якого є Українська Греко-Католицька Церква в особі Блаженнішого Любомира. Виключною метою створення НПФ "Покрова" є соціальний захист вірних. "Ми покликали до життя наш пенсійний фонд "Покрова", дбаючи виключно про соціальний захист наших вірних", – сказав Глава УГКЦ, презентуючи "Покрову" працівникам ЗМІ.

 

Департамент інформації УГКЦ

04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925