Презентаційна зустріч відбулася 3 листопада 2008 року в парафії Всіх святих українського народу м. Стрий. На зустріч були запрошені Протопресвітери єпархії, члени Колегії Єпархіальних радників, Пресвітерської та Економічної Рад. Священиків цікавили питання щодо процедури реєстрації у фонді, складання пенсійних внесків, отримання виплат, тощо.

Презентація фонду "Покрова" відбулася під головуванням Владики Юліяна (Ґбура). Зустріч відкрив Єпископ-помічник Стрийської єпархії Владика Тарас (Сеньків). Учасники зустрічі підкреслили, що серед першочергових кроків в діяльності фонду на території Стрийської єпархії є утворення інформаційно-консультативного центру фонду в єпархії та підготовка кваліфікованих працівників для праці з членами фонду. В перспективі такі консультативні центри можуть утворюватися в інших містах єпархії.

На запитання учасників зустрічі відповідали о. Василь Копичин, голова наглядової ради НПФ "Покрова" та Володимир Ульянов, голова спостережної ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компаній з управління активами «Всесвіт», консультант проекту Світового банку "Запровадження пенсійної реформи в Україні".

Представники фонду пояснили етапи сплати пенсійних внесків, перелік документів, необхідних для вступу до фонду та наголосили на можливості передавання пенсійних внесків у спадщину. Окрему увагу було приділено механізму дії заходів контролю над використанням пенсійних внесків, окреслено галузі, куди спрямовуються інвестиції, отримані з них та представлено систему індексації пенсійних внесків внаслідок інфляції.

Офіційно свою діяльність Недержавний пенсійний фонд "Покрова" розпочав 1 вересня 2008 року. Його засновником є Блаженніший Патріарх Любомир, як голова Керівного центру Патріаршої курії УГКЦ. Головними пріоритетами фонду є забезпечення надійного довгострокового збереження пенсійних накопичень, гарантування прав і законних інтересів учасників фонду з моменту укладення пенсійного контракту та виплата в майбутньому недержавної пенсії, яка не впливатиме на розмір державної пенсії.

о. Павло Худ
керівник Прес-служби Стрийської єпархії

04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925