Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів
   Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» (ТОВ «ВСЕАПФ») зареєстровано 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійних фондів, і  не планує отримувати ліцензію на управління активами НПФ. Адмініструє НПФ «ВСІ» та НПФ «Соціальна підтримка».

 

На сьогоднішній день Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів має сформований статутний капітал, у розмірі 5 165 000 грн., що значно перевищує необхідний розмір, встановлений законодавством України, сучасне технічне та програмне забезпечення, а головне - команду висококваліфікованих спеціалістів, здатну вирішувати будь-які завдання в процесі створення та діяльності недержавних пенсійних фондів.
У 2008 році Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів успішно пройшов перевірку діяльності Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг.

Сервіс

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів пропонує зручний сервіс з адміністрування, який включає в себе не лише стандартні функції, передбачені законодавством, але і цілий ряд додаткових функцій, в тому числі ї розробку пенсійних програм для вкладників фонду, надання вкладникам програмного забезпечення для автоматизації роботи по здійсненню внесків, проведення роз’яснювальних заходів для працівників та керівництва вкладників, різні інформаційні послуги для вкладників, учасників та Ради фонду, тощо.

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів використовує класичні технології ведення персоніфікованого обліку коштів учасників НПФ, які використовуються в розвинених країнах світу, рекомендовані Світовим банком та іншими міжнародними організаціями, зокрема технологію одиниці пенсійних внесків, яка значно скорочує облікові операції та знижує можливість помилок.

Для автоматизації діяльності Всеукраїнський адміністратор недержавних пенсійних фондів має у своєму розпорядженні програмний комплекс промислового зразку, розроблений з використанням банківських технологій забезпечення збереження та захисту інформації. Це єдиний  в Україні програмний комплекс для автоматизації діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що пройшов не лише перевірку в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг, але і експертизу в Інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України.

Персонал

Фахівці Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів, які займають ключові посади, мають широкий досвід роботи в великих системних банках України, досвід участі у проектах міжнародних організацій, в тому числі в якості консультантів проекту Світового Банку «Запровадження пенсійної реформи в Україні», мають підтверджену відповідними свідоцтвами кваліфікацію спеціалістів з питань адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Також працівники Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів приймали участь у розробці Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», входили до складу робочої групи з розробки нормативно-правових актів при Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг, приймали участь  у розробці програмного комплексу для автоматизації дальності з адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Додаткові відомості

Засновниками Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів виступають «Балтазар Холдинг Лимитед» (Baltazar Holdings Limited, республіка Мальта) та ТОВ науково-виробниче підприємство «Милитекс» (Україна).
Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів є засновником Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів, яка першою в Україні отримала статус саморегулівної організації фінансових установ.
Код ЕДРПОУ: 32800088
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видане на підставі рішення ДКРРФП №334 від 15 квітня 2004 року, серія АА №2 від 1 вересня 2005 года.
Реєстраційний номер фінансової установи: 17100146.
Ліцензія на ведення діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, серія АБ № 115963, видана на підставі рішення ДКРРФП №151 від 11.12.2007.
Тел.: (044) 207-02-94
e-mail: info@vseapf.com.ua
www.vseapf.com.ua


       
    © 2008, НПФ “Покрова”.
    Всі права захищені.

    Створення web-сайту - компанія WebСвіт
    Головна | Про нас | Документи | Нас обслуговують | Наші учасники | Юридичним особам | Фізичним особам | Звітність | Законодавство про НПФ | НПФ - просто про складне | Новини фонду | Актуальне інтерв’ю | Контакти | Карта сайту |