Державний ощадний банк України
   Державний ощадний банк УкраїниВАТ «Державний ощадний банк України» – банк, відомий кожному громадянинові України. Був створений в 1991 р., є одиним з найбільших банків України. 100% акцій банку належать державі.
Ощадбанк має найбільшу мережу  - понад 6000 установ. Мережа його підрозділів включає 25 регіональних управлінь, 380 відділень і 5740 філій, охоплюючи усі куточки країни. Це велике підприємство, де зайнято близько 35 тис. працівників.
Ощадбанк - єдиний банк, який у відповідності до Закону України „Про банки і банківську діяльність” має державну гарантію по вкладах населення.
Ощадбанк - банк, який є достатньо капіталізованим і забезпечує виконання нормативів встановлених НБУ.
Станом на 01.07.2008 р. банк отримав чистий прибуток в сумі 180 млн. 184 тис. грн.
ВАТ «Державний Ощадний банк України» пропонує приватним і корпоративним клієнтам повний спектр банківських послуг.
Ощадбанк контролює значну частину ринку особистих вкладів населення, оперує більш як 90 мільйонами рахунків.
Банк має тісні зв'язки з іноземними банками в багатьох країнах світу.  Вже не один рік Ощадбанк підтримує добрі стосунки з німецькими ощадкасами, які мають багатолітній досвід ощадної справи, а також Фондом міжнародної співпраці, Комітетом TACIS Європейської Комісії. Ощадбанк має кореспондентські рахунки майже в тридцяти банках США, Німеччини, Франції, Австрії, Канади, Австралії, ближнього зарубіжжя. Банк є учасником Асоціації Українських банків, членом ПФТС, УМВБ, МВБ, принциповим членом VISA International і асоційованим членом Europay International.
Ощадний банк - єдиний серед українських банків, який має закріплену законом державну гарантію збереження вкладів громадян і їх видачі на першу вимогу. Основними перевагами банку є розвинена філіальна мережа по всій території України, дослідні фахівці і новітні банківські технології у поєднанні з надійністю державного банку

Місія банку

Банк відтворює ідею тривалого заощадження коштів населення на принципах справедливої дохідності та надзвичайної надійності і, завдяки клопіткій роботі, допомагаємо розвивати економіку України та забезпечувати інтереси її громадян. Заради цього було збережено та відбудовано найширшу філійну банківську мережу і поставлено собі за мету забезпечити високоякісним сервісом індивідуальних та корпоративних клієнтів приватної та державної форм власності по всій Україні.

Стратегічна мета банку

Банк ставить собі за мету до 2010 року відбудувати Державний ощадний банк України як фінансово стійку установу, яка обслуговує своїх клієнтів на новому рівні якості і ефективно виконує функції, належні своїй місії, ролі та сутності в економічному просторі України. 

Додаткові відомості

Повне найменування:
Відкрите акціонерне товариство «Державний ощадний банк України»
Скорочене найменування: ВАТ «Ощадбанк», код ЄДРПОУ: 00032129
Місцезнаходження: 01023, м. Київ, вул. Госпітальна, буд. 12 - Г
Поштова адреса: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 27
Банківські реквізити: п/р № 32000161402 у Головному управлінні НБУ по Києву та Київській області МФО 321024
Реєстраційні реквізити: Свідоцтво про реєстрацію ВАТ «Державний ощадний банк України» №4 від 31.12.91 року. Свідоцтво видано Національним банком України.
Ліцензія на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: депозитарної діяльності зберігача цінних паперів серії АБ № 218398.
Ліцензія видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, рішення про видачу ліцензії від 10.06.2005 року № 507
Строк дії ліцензії з 20.06.2005 року по 20.06.2010 року
Голова правління: Гулей А.І.; Головний бухгалтер: Костенко Г.С.
Реквізити засобів зв’язку (номер контактного телефону, факсу, адреса електронної пошти):
Телефон, факс: 247-29-02, 247-29-82;
електронна пошта: savebank@kiev.oschadnybank.com


       
    © 2008, НПФ “Покрова”.
    Всі права захищені.

    Створення web-сайту - компанія WebСвіт
    Головна | Про нас | Документи | Нас обслуговують | Наші учасники | Юридичним особам | Фізичним особам | Звітність | Законодавство про НПФ | НПФ - просто про складне | Новини фонду | Актуальне інтерв’ю | Контакти | Карта сайту |