Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
НПФ «Покрова» відсвяткував перший день народження
20 вересня у м. Теребовля Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів та НПФ «Покрова» відсвяткували першу річницю роботи фонду. До організації дійства долучилося Теребовлянське козацтво, оскільки празник Покрови Пресвятої Богородиці завжди був символом козацтва, отаман вважав за честь привітати НПФ «Покрову» з днем народження.
01.10.2009
Учасниками НПФ «Покрова» вже є 360 осіб
У вересні 2008 року, коли Недержавний пенсійний фонд «Покрова» розпочав свою діяльність, його учасниками були двоє осіб, на особистому рахунку яких у сумі було 602 грн. Станом на 1 вересня 2009 року, рік після початку діяльності, учасниками фонду стали 360 осіб, чиста вартість активів яких становить 222 тис. 709 грн. Для порівняння, станом на 17 лютого 2009 року учасниками фонду були 177 осіб, чиста вартість активів яких становила 73 тис. 80 грн. Це, за словами Володимира Ульянова, голови Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами «Всесвіт», які обслуговують діяльність НПФ «Покрова», найкращі показники щодо фізичних осіб серед усіх зареєстрованих в Україні недержавних пенсійних фондів.
14.09.2009
Подарунок осіннього дзвоника
Знову дзвоник осінній кличе веселу дітвору за шкільні парти, молодь до вищих навчальних закладів, а вчителів та викладачів до клопіткої праці. Цей день сповнений радості зустрічей із друзями, вражень від літнього відпочинку та, водночас, легкого смутку за літнім теплим сонечком, безтурботним часом дитинства.
05.09.2009
Чому загрузла пенсійна реформа
Пенсійна реформа 1980-х років у Європі кардинально вплинула на соціально-економічне життя регіону, суттєво збільшила реальні доходи літніх людей і, загалом, сильно змінила світ. Україна знаходиться на самому початку цих перетворень.
25.08.2009
Журналісти УГКЦ ознайомилися із діяльністю НПФ «Покрова»
23 червня 2009 року у Києві в приміщенні обслуговуючих компаній НПФ «Покрова» (Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів та Компанії з управління активами «Всесвіт») відбувся прес-тур редакторів та уповноважених представників церковних засобів масової інформації УГКЦ. Мета заходу: допомогти працівникам церковних ЗМІ краще пізнати специфіку недержавного пенсійного фонду, особливості його діяльності. Учасниками прес-туру були представники Київської і Львівської архиєпархій, Сокальсько-Жовківської, Івано-Франківської, Самбірсько-Дрогобицької та Колимийсько-Чернівецької єпархій, а також директор та журналіст радіо «Воскресіння».
24.06.2009
У Чернівцях відбувся «Обнова-Фест-2009»
14 червня у Чернівецькому музеї народної архітектури та побуту відбувся другий молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-Фест», організований товариством українських студентів-католиків «Обнова». Організатори фестивалю поставили перед собою мету через українські народні звичаї і традиції, духовну обрядовість, історичне минуле та сучасну культуру сприяти зростанню національної самосвідомості молодих людей, вихованню у них гордості та патріотизму до рідного краю. Одним із спонсорів фестивалю цьогоріч став заснований Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром Недержавний пенсійний фонд «Покрова», який працює для того, щоб всі бажаючі, а зокрема, згуртовані навколо національних і християнських основ молоді люди, мали змогу подбати про своє майбутнє.
21.06.2009
Життя дорослих очима дітей. У Єпархіальному музеї в Трускавці відкрилася виставка дитячих робіт «Намалюй собі життя»
8 червня у Дрогобичі в Центрі душпастирства молоді проходив конкурс дитячого малюнка та нагородження переможців. У ньому взяли участь понад 190 дітей різних вікових категорій з теренів Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Організатором конкурсу виступив НПФ «Покрова».
20.06.2009
Недержавні пенсійні фонди в умовах кризи виявилися найбільш надійними фінансовими установами в Україні
Таке твердження прозвучало під час засідання за круглим столом на тему: „Реформування системи пенсійного забезпечення в Україні в умовах фінансово-економічної кризи”. Засідання відбулося 12 червня 2009 року у Києві. Його організували Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України і Науково-дослідний інститут фінансового права.
13.06.2009
Через малюнок дитини – до свідомості дорослих
8 червня 2009 року відбулося відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Намалюй собі Життя». Організаторами конкурсу є консультаційно-інформаційні центри Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Єпархіальний консультант Наталя Копичин, Тарас Шафран (ІКЦ м. Трускавець), Оксана Полянко (ІКЦ м. Дрогобич)).
11.06.2009
Адміністратор НПФ «Покрова» реалізував для учасників фонду нові засоби контролю cвоїх пенсійних накопичень
1. На новій веб-сторінці Товариства з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів» www.vseapf.com.ua, яка стала доступною для користувачів 13 квітня 2009 року реалізовано можливість учасникам НПФ «Покрова» у щоденному режимі особисто контролювати свої пенсійні накопичення за допомогою сучасних технологічних рішень.
15.05.2009
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925