Недержавне пенсійне накопичення – це історія на роки, тому дуже важливо мати можливість контролювати стан свого індивідуального пенсійного рахунку та перевіряти, щоб адміністратор недержавного пенсійного фонду своєчасно зараховував ваші внески на рахунок, у щоденному режимі розподіляв інвестиційний результат та постійно активізував показники діяльності НПФ.


Особистий контроль своїх пенсійних накопичень – це запорука збереження грошей у довгостроковій перспективі. Дізнайтеся більше про сервіс від НПФ Покрова за посиланням

Адміністратор пенсійних фондів, який обслуговує НПФ Покрова має єдиний в Україні унікальний сервіс для учасників недержавних пенсійних фондів.

Ви можете контролювати стан свого пенсійного рахунку щоденно і у віддаленому доступі. Перейдіть за цим посиланням та увійдіть у свій особистий кабінет на сайті Адміністратора Пенсійного фонду «Покрова».

У вашому особистому кабінеті передбачена можливість управління пенсійними накопиченнями, можливість щоденно контролювати показники діяльності фонду та стан своїх накопичень та багато іншого.

Також ви маєте можливість істотно полегшити для себе процедури укладення пенсійних контрактів на членів сім'ї, подання заяв на виплати або підготовку додаткових угод у зв'язку зі зміною особистих даних. Достатньо лише ввести необхідні дані на сайті. Документ буде сформований автоматично, після чого його можна роздрукувати, поставити на ньому підпис і з копіями необхідних документів направити нам поштою.

Пенсійний фонд «Покрова» забезпечує обслуговування учасників у будь-якому куточку України та світу.
Діє цілодобова безкоштовна лінія телефонних консультацій 0-800-501-925

 

 

 


04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925