Доступ до пенсійного рахунку

Ви можете контролювати стан свого пенсійного рахунку щоденно і у віддаленому доступі. Перейдіть за цим посиланням та увійдіть у свій особистий кабінет на сайті Адміністратора Пенсійного фонду «Покрова».

У вашому особистому кабінеті передбачена можливість управління пенсійними накопиченнями, можливість щоденно контролювати показники діяльності фонду та стан своїх накопичень та багато іншого.

Також ви маєте можливість істотно полегшити для себе процедури укладення пенсійних контрактів на членів сім'ї, подання заяв на виплати або підготовку додаткових угод у зв'язку зі зміною особистих даних. Достатньо лише ввести необхідні дані на сайті. Документ буде сформований автоматично, після чого його можна роздрукувати, поставити на ньому підпис і з копіями необхідних документів направити нам поштою.

Пенсійний фонд «Покрова» забезпечує обслуговування учасників у будь-якому куточку України та світу. Діє цілодобова безкоштовна лінія телефонних консультацій 0-800-501-925.

Зробити внесок

Пенсійний фонд «Покрова» створює зручні умови для вкладників та дозволяє максимально зручно проводити оплату пенсійних внесків.

Після підписання пенсійного контракту ви отримаєте банківські  реквізити і вимоги до персоніфікованих внесків. Ви  зможете:
     •    Оплатити внесок у відділенні АТ «Ощадбанк» без комісії, відповідно до реквізитів;
     •    Провести онлайн оплату на сайті вашого банку. Деякі банки проводять перерахунок пенсійних внесків без комісії. Дізнайтеся про умови у вашому банку.
     •    Сплатити внесок через ресурс платіжного агрегатора «Portmone.com» за цим посиланням.

Сплатити внесок
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925