Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Вимоги для отримання державної пенсії у 2022 році
З 01 січня 2022 року, щоб отримати державну пенсію за віком, людина повинна мати страховий стаж не менше ніж 29 років. Якщо його немає, то мінімальний вік для виходу на пенсію у 2022 році становитиме 63 роки, тобто людина повинна працювати далі, після 60 років. Якщо у 63 роки людина не напрацювала до мінімального страхового стажу (15 років), то вона повинна працювати ще, до 65 років.
12.01.2022
Новий рік – нові можливості пенсійних накопичень
Ну що ж, 2022 рік тільки почався, а вже з’явились нові можливості для вкладників та учасників недержавних пенсійних фондів
05.01.2022
Чому пенсії в Україні такі низькі? Уся справа у народжуваності, і не тільки…
На сьогодні в Україні передбачені три рівні пенсійної системи. Серед них – солідарний рівень, обов’язкові пенсійні накопичення та добровільне пенсійне накопичення. Солідарний рівень пенсійної системи найбільш знаний. Це сплата внесків у Пенсійний фонд України працюючим населенням та утримання за їх рахунок нинішніх пенсіонерів. Тобто все будується на солідарності між поколіннями: я як офіційно влаштований працівник дякую старшому поколінню за їхній внесок за посередництвом власних коштів, якими забезпечую їхнє теперішнє життя. Саме про ці пенсії ми найчастіше чуємо із газет, протестів чи балачок в електричках. Саме ці пенсії називають критично низькими та невідповідними. Саме їхній розмір стає стимулом звернення до недержавного пенсійного забезпечення зі сторони добре та ефективно мислячих громадян.
29.12.2021
Коронавірус та недержавне пенсійне забезпечення: чи варто боятися?
Міністр соціальної політики України п. Марина Лазебна в розгорнутому інтерв’ю для інтернет-видання «Українські Новини» 9 липня 2021 року підсумувала діяльність та стан розвитку добровільної накопичувальної системи пенсійного забезпечення у період кризи, спричиненої пандемією Covid-19.
28.12.2021
Чи не загрожує Вашим накопиченням інфляція чи фінансові кризи?
9 липня 2021 року Міністр соціальної політики України п. Марина Лазебна дала розгорнуте інтерв’ю інтернет-виданню «Українські Новини». У ньому вона розповіла про пенсійну реформу, про переваги накопичувальної системи пенсійного забезпечення та про те, чому Вашим накопиченням не страшні інфляція, фінансові кризи чи інші чинники.
27.12.2021
Недержавне пенсійне забезпечення: інвестиційний кругообіг пенсійний внесків
Багатьом може видатися, що добровільна накопичувальна система недержавного пенсійного забезпечення подібна до трилітрової банки у домашньому сховку. Тобто існує місце, куди можна покласти гроші, щоб вони не загубилися, не втратилися та не розійшлися на різні покупки. Часто люди малюють саме такий образ недержавних пенсійних фондів. Проте, це не зовсім так. Адже недержавні пенсійні фонди задля збереження та збільшення Ваших коштів постійно забезпечують їхній рух.
23.12.2021
Для підприємств розширили можливість сплачувати внески до НПФ на користь своїх працівників
20 грудня 2021 року Президент України підписав закон 1946-IX від 14.12.2021 (Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні), який, зокрема, збільшує суми внесків, які роботодавець-резидент може вносити на пенсійний рахунок свого працівника у недержавному пенсійному фонді до 30% від нарахованої такому працівнику заробітної плати протягом місяця. Таким чином, ці суми не будуть включатись до доходу працівника, та відповідно, не будуть базою оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором.
22.12.2021
Добровільна накопичувальна система: куди звернутися?
Одним із якісних та ефективних методів управління власними фінансами є накопичення. Йдеться про відкладання певної суми коштів та її зберігання для майбутніх подій чи періодів життя. До прикладу, люди відкладають кошти перед певними святами, щоб привітати близьких людей, задля літнього відпочинку чи подорожей, або ж як кажуть у народі, «на чорний день». Також особливим прикладом накопичення є забезпечення гідної пенсії.
17.12.2021
Хто може стати учасником Відкритого недержавного пенсійного фонду «Покрова»?
Далекоглядні люди часто намагаються продумати перспективу власного життя. Для цього вони творять своєрідну стратегію. Одним із важливих запитань сьогодення – гідне життя на пенсії. Адже розмір пенсії, яку пропонує держава, - а це від 1769 грн на місяць при мінімальному розрахунку, - не завжди відповідає запитам та потребам людей. Тому люди починають задумуватися про майбутнє та шукати альтернативу. Таким варіантом є додаткова пенсія, можлива через участь у недержавному пенсійному фонді. Одним із них є Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова», створений у 2008 році під егідою Української Греко-Католицької Церкви.
15.12.2021
Про яку пенсію Ви мрієте?
Чи замислювалися Ви коли-небудь про власну пенсію? Насправді, це питання не повинно турбувати лише на схилі віку чи в останні роки праці. Адже людина проводить на пенсії п’яту частину свого життя. Чи не достатньо велика частка, щоб подбати про гідне життя на пенсії? Навіть якщо це коштуватиме певних зусиль напередодні.
13.12.2021
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925