Новини фонду
   Новини фондуСередня доходність НПФ «Покрова» за останні 3 роки склала 35,96%

Повідомляємо вам, що за 3 роки, з по початку геополітичної кризи в Україні, доходність НПФ «Покрова» склала 107,88%, що є одним з кращих результатів на ринку. Таким чином середня доходність за останні три роки склала 35,96 %.
За підсумками 2016 року прибутковість фонду склала 13,88%.

 

Детальніше...


Недержавні пенсійні фонди вимагають збереження статусу неприбуткової організації без перереєстрації

Міністерство соціальної політики підтримало позицію УА АПФ з приводу необхідності виключення НПФ із переліку осіб, яким необхідно вносити зміни до установчих документів для підтвердження статусу неприбутковості, та звернулося до Міністерства фінансів України із проханням врахувати особливості діяльності недержавних пенсійних фондів та внести зміни до статті 133 Податкового кодексу України.

Детальніше...


Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів, що адмініструє НПФ «Покрова» отримав золото Національного бізнес-рейтингу


Національний бізнес - рейтинг України, завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств і за результатами рейтингування Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів став одноосібним володарем золота рейтингу за показником «Рентабельність» серед підприємств України та золота рейтингу за показником «Коефіцієнт оборотності активів» серед підприємств по Києву.

Детальніше...


КУА «Всесвіт», що управляе активами НПФ «Покрова» отримала золото Національного бізнес - рейтингу та статус «Лідер галузі»


Національний бізнес - рейтинг України, завершив загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств і за результатами рейтингування Компанія з управління активами «Всесвіт» отримала золото рейтингу в номінації «Фінансові показники успішної діяльності», як серед підприємств України, так і по Києву.

Детальніше...


Доходність НПФ «Покрова» за 12 місяців склала 18,29%

Доходність «Покрова» за останні 12 місяців (приріст чистої вартості одиниці пенсійних активів) склала 18,29%. За весь період діяльності фонду приріст ЧВ ОПА склав 166,16%.
Чиста вартість одиниці пенсійних активів на 30.09.2016 склала 2,66 грн.
Активи недержавного пенсійного фонду «Покрова» станом на 30.09.2016 склали       3 млн. 660 тис. грн.
На 30.09.2016 загальна кількість учасників НПФ «Покрова» - 1 202 особи, кількість вкладників - 1 126 фізичних осіб.

Детальніше...


Доходність НПФ «Покрова» за 12 місяців склала 18,38%

Доходність НПФ «Покрова» за 12 місяців (приріст чистої вартості одиниці пенсійних активів) склала 18,38%. За весь період діяльності фонду приріст ЧВ ОПА склав 164,96%.
Чиста вартість одиниці пенсійних активів на 31.08.2016 склала 2,64 грн.
Активи недержавного пенсійного фонду «Покрова» станом на 31.08.2016 склали 3 млн. 615 тис. грн.
На 31.08.2016 загальна кількість учасників НПФ «Покрова» - 1 196 людей, кількість вкладників-1 120 фізичних осіб.

Детальніше...


УВАГА!

Кожна фінансова установа  зобов'язана мати свій сайт в Інтернеті

Детальніше...


Нацкомфінпослуг ігнорує суди щодо захисту прав майбутніх та теперішніх пенсіонерів – учасників НПФ

Вже декілька років недержавні пенсійні фонди ведуть судові процеси у різних судових інстанціях, в тому числі у Європейському Суді з прав людини, щодо повернення накопичень учасників НПФ, розміщених на депозитах банків, визнаних неплатоспроможними та підданих процедурі ліквідації. Ці кошти ФГВФО безпідставно та протизаконно не повертає до початку процедури ліквідації банків, попри законодавчу заборону включати пенсійні активи до ліквідаційної маси банків, що ліквідуються, та вимогу повертати їх недержавним пенсійним фондам позачергово.

Детальніше...


Быть или не быть накопительной системе пенсионного обеспечивания?

В начале мая Верховная Рада зарегистрировала законопроект № 4608 о пенсионной реформе. Согласно документу, с 1 июля 2017 года для граждан Украины не достигших еще пенсионного возраста предлагается ввести выплату страховых взносов во второй уровень пенсионной системы. В правительстве убежденны, что такое нововведение поможет радикально изменить существующую модель пенсионной системы.

Детальніше...


Нацбанк пообіцяв опрацювати позицію УА АПФ та Міністерств щодо необхідності відміни вимоги обов’язкового продажу валюти для НПФ

Починаючи з початку березня УА АПФ активно відстоює права майбутніх та теперішніх пенсіонерів – учасників вітчизняних недержавних пенсійних фондів, звертаючись з листами та роз’ясненнями проблеми до органів державної влади, оскільки Постанова Правління НБУ № 140 від 3 березня 2016 року «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» дискримінаційно порушує інтереси майбутніх та теперішніх пенсіонерів – учасників вітчизняних недержавних пенсійних фондів

Детальніше...


  [Сторінка 1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 


   
© 2008, НПФ “Покрова”.
Всі права захищені.

Створення web-сайту - компанія WebСвіт
Головна | Про нас | Документи | Нас обслуговують | Наші учасники | Юридичним особам | Фізичним особам | Звітність | Законодавство про НПФ | НПФ - просто про складне | Новини фонду | Актуальне інтерв’ю | Контакти | Карта сайту |