Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Старість без приниження
Аби на схилі літ не рахувати копійки, що залишилися від державної пенсії, українці дедалі частіше вдаються до недержавних пенсійних фондів і самі формують розмір майбутньої пенсії. Пенсійне забезпечення літніх людей - це, радше, насмішка над ними. З 1 січня 2009 року мінімальна пенсія в Україні становить 601 грн 40 коп., тобто неповних 75 доларів, тоді як мінімальна пенсія, скажімо, поляка - 200 доларів. У країнах Європи пенсіонери додатково отримують ще й матеріальну допомогу для оплати послуг медсестри чи доглядальниці. В Україні старенькі можуть хіба що лише мріяти про додаткові доплати. Тож після оплати комунальних послуг з пенсії залишається мізер, за який можна купити хіба що хліб і найдешевші ліки.
02.02.2010
Львівський регіональний центр НПФ «Покрова» провів прес-конференції у Стрию і Трускавці
22 - 23 грудня 2009 року у Львівському регіональному центрі НПФ «Покрова» пройшли дві прес-конференції з нагоди річниці фонду, організовані Інформаційно-консультаційними центрами Стрия, Дрогобича та Трускавця. Серед запрошених були представники регіональних ЗМІ, працівники соціальних служб, Пенсійного фонду України, ВАТ «Ощадбанк», а також учасники фонду, представники Єпархіального уряду Самбірсько-Дрогобицької та Стрийської єпархій УГКЦ.
23.12.2009
Пенсійні рахунки учасників НПФ переведуть в онлайн-режим
З початку 2010 року учасники недержавних пенсійних фондів (НПФ) зможуть в щоденному режимі відстежувати, як змінюється обсяг коштів на їх пенсійних рахунках. Такі зміни в роботі ринку НПФ відбудуться з введенням єдиної системи обліку одиниці пенсійних внесків (ОПВ), що передбачено розпорядженням Держфінпослуг, пише видання "Дело".
11.12.2009
НПФ «Покрова» – соціально спрямований пенсійний фонд
Нещодавно перший в Україні і один з небагатьох у світі церковний недержавний пенсійний фонд «Покрова», засновником якого є Патріарша курія УГКЦ в особі Блаженнішого Любомира, відсвяткував першу річницю своєї діяльності. «Незважаючи ні на якісь наші очікування, ні на те, що ми планували, можна основне констатувати – за цей рік Недержавний пенсійний фонд «Покрова» не тільки відбувся, але й став одним з небагатьох в Україні серед публічних, соціальних за своєю спрямованістю фондів», – для прес-служби НПФ «Покрова» сказав Володимир Ульянов, голова Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами «Всесвіт», які обслуговують діяльність «Покрови».
26.11.2009
Святкування у Львові річниці Недержавного пенсійного фонду «Покрова»
14 жовтня 2009 року Львівський консультаційний центр Недержавного пенсійного фонду «Покрова» організував прес-конференцію з нагоди річниці фонду.
16.10.2009
НПФ «Покрова» відсвяткував перший день народження
20 вересня у м. Теребовля Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів та НПФ «Покрова» відсвяткували першу річницю роботи фонду. До організації дійства долучилося Теребовлянське козацтво, оскільки празник Покрови Пресвятої Богородиці завжди був символом козацтва, отаман вважав за честь привітати НПФ «Покрову» з днем народження.
01.10.2009
Учасниками НПФ «Покрова» вже є 360 осіб
У вересні 2008 року, коли Недержавний пенсійний фонд «Покрова» розпочав свою діяльність, його учасниками були двоє осіб, на особистому рахунку яких у сумі було 602 грн. Станом на 1 вересня 2009 року, рік після початку діяльності, учасниками фонду стали 360 осіб, чиста вартість активів яких становить 222 тис. 709 грн. Для порівняння, станом на 17 лютого 2009 року учасниками фонду були 177 осіб, чиста вартість активів яких становила 73 тис. 80 грн. Це, за словами Володимира Ульянова, голови Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами «Всесвіт», які обслуговують діяльність НПФ «Покрова», найкращі показники щодо фізичних осіб серед усіх зареєстрованих в Україні недержавних пенсійних фондів.
14.09.2009
Подарунок осіннього дзвоника
Знову дзвоник осінній кличе веселу дітвору за шкільні парти, молодь до вищих навчальних закладів, а вчителів та викладачів до клопіткої праці. Цей день сповнений радості зустрічей із друзями, вражень від літнього відпочинку та, водночас, легкого смутку за літнім теплим сонечком, безтурботним часом дитинства.
05.09.2009
Чому загрузла пенсійна реформа
Пенсійна реформа 1980-х років у Європі кардинально вплинула на соціально-економічне життя регіону, суттєво збільшила реальні доходи літніх людей і, загалом, сильно змінила світ. Україна знаходиться на самому початку цих перетворень.
25.08.2009
Журналісти УГКЦ ознайомилися із діяльністю НПФ «Покрова»
23 червня 2009 року у Києві в приміщенні обслуговуючих компаній НПФ «Покрова» (Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів та Компанії з управління активами «Всесвіт») відбувся прес-тур редакторів та уповноважених представників церковних засобів масової інформації УГКЦ. Мета заходу: допомогти працівникам церковних ЗМІ краще пізнати специфіку недержавного пенсійного фонду, особливості його діяльності. Учасниками прес-туру були представники Київської і Львівської архиєпархій, Сокальсько-Жовківської, Івано-Франківської, Самбірсько-Дрогобицької та Колимийсько-Чернівецької єпархій, а також директор та журналіст радіо «Воскресіння».
24.06.2009
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925