ВІДКРИТИЙ НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД «ПОКРОВА» - фонд з унікальною історією створення, який сьогодні динамічно розивається та входить в ТОП 25 недержавних пенсійних фондів України.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД «ПОКРОВА» створено одноосібним засновником – релігійною організацією КЕРІВНИЙ ЦЕНТР «ПАТРІЯРШОЇ КУРІЇ» УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.
«Ми покликали до життя наш пенсійний фонд «ПОКРОВА», дбаючи виключно про соціальний захист наших вірних», сказав Блаженніший Любомир Гузар у жовтні 2007 року під час зустрічі представників УГКЦ та провідних діячів українського суспільства.

«У багатьох країнах світу державна влада збирає із працюючих громадян податок для забезпечення старості. Нажаль того, що пропонує держава у більшості випадків не вистачає для гідної старості. Тому у додатку до тої державної програми, яка сама у собі є корисна, кожний старається збільшити своє забезпечення на старші роки», – коментував Блаженніший Любомир Гузар своє рішення про заснування Пенсійного фонду «ПОКРОВА».

Основне бажання Блаженнішого Любомира при заснуванні пенсійного фонду: подбати, щоб вірні Церкви могли спокійно та гідно прожити роки своєї старості.

Перша редакція статуту Пенсійного фонду «ПОКРОВА» була затверджена  рішенням засновника 10 листопада 2007 року. 

Відкритий недержавний пенсійний фонд «ПОКРОВА» (скорочена назва «Пенсійний фонд «ПОКРОВА») зареєстровано7 квітня 2008 року.

28 липня 2008 року НПФ «ПОКРОВА» було зареєстровано Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України як фінансову установу.

За 12 років діяльності (з моменту реєстрації у 2008 році), Пенсійний фонд «Покрова» зберіг та примножив свої активи, вистоявши у кількох кризових періодах.

Розуміння того, що Пенсійний фонд «ПОКРОВА» засновано церковною структурою є не просто запорукою надійності, це також упевненість у тому, що діяльність фонду базується не лише на вимогах букви закону, але і на християнських цінностях господарювання.


НПФ «Покрова» створений та здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

ВІДОМОСТІ ПРО ФОНД:

Код ЄДРПОУ:  35822572
Свідоцтво про державну реєстрацію: серія А00 № 781535 від 07 квітня 2008 року.
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія ПФ № 110 від 28 липня 2008 року.
Місцезнаходження Ради Фонду: 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,  4г/16
Банківські реквізити: IBAN/номер рахунку UA173004650000000026508301964 в АТ «Ощадбанк»


ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НПФ «ПОКРОВА»

Ви можете дізнатися більше про державне регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів на ресурсі Національного банку України та на ресурсі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ НПФ «ПОКРОВА»

З інформацією про ваш захист, як споживача послуг недержавного пенсійного фонду, ви можете дізнатися за посиланням

СХЕМА УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ «ПОКРОВА»Подивитися портфель та результати діяльності
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925