Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Щораз більше людей дбає про свою старість у співпраці з церковним пенсійним фондом "Покрова"
У вересні 2008 року, коли Недержавний пенсійний фонд "Покрова" розпочав свою діяльність, його учасниками були двоє осіб, на особистому рахунку яких у сумі було 602 грн. Станом на 17 лютого 2009 року учасниками фонду стали 177 осіб, чиста вартість активів яких становить 73 тис. 80 грн. Це, за словами Володимира Ульянова, голови Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами "Всесвіт", які обслуговують діяльність НПФ "Покрова", найкращі показники щодо фізичних осіб серед усіх зареєстрованих в Україні недержавних пенсійних фондів.
21.02.2009
Виробнича нарада НПФ «Покрова» у м. Трускавець
30-31січня 2009 року у м. Трускавець в приміщенні Управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбулася виробнича нарада Недержавного пенсійного фонду «Покрова». Нараду провели: голова ради НПФ «Покрова» о. Василь Копичин, голова Наглядової ради Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами "Всесвіт", які обслуговують діяльність НПФ "Покрова" Володимир Ульянов та керівник Департаменту продаж та регіональних представництв Анатолій Ніколов. У засіданні брали участь 20 консультантів фонду «Покрова».
06.02.2009
Пенсійний фонд "Покрова" розбудовує свою структуру
"У ці дні успішно розвивається справа побудови структури нашого пенсійного фонду. За рішенням Наглядової ради НПФ "Покрова", здійснюється побудова такої вертикалі: рада фонду; єпархіальні представники, призначені декретом місцевого єпископа; мережа консультаційно-інформаційних пунктів на місцях. Метою роботи всіх представництв є донесення до всіх зацікавлених осіб повної, достовірної і актуальної інформації про діяльність "Покрови"", – для Департаменту інформації розповів о. митр. Василь Копичин, голова Наглядової ради Недержавного пенсійного фонду "Покрова". Приводом для нашої розмови стало проведення чергового практичного семінару для майбутніх консультантів "Покрови". Семінар, який відбувся 30-31 січня у Трускавці, зібрав 26 осіб – представників усіх єпархій та екзархій УГКЦ.
04.02.2009
НПФ "Покрова" та державні регулюючі органи спільно працюватимуть для захисту інтересів учасників фонду
"У сьогоднішній ситуації Синодом Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства було вирішено, що Церква мусить взяти участь у процесі підвищення економічної грамотності своїх вірних. Недержавні пенсійні фонди, окрім прямого свого завдання: забезпечувати гідну старість, мають ще одну важливу функцію: навчати основ фінансово-економічного життя", – сказав о. Олекса Петрів, секретар Наглядової ради Відкритого недержавного пенсійного фонду "Покрова", під час круглого столу "Недержавне пенсійне забезпечення в Україні. Виклики та перспективи розвитку". Захід був організований 10 грудня 2008 року Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України за підтримки Проекту USAID "Розвиток ринків капіталу".
11.12.2008
Інформаційний лист Держфінпослуг адміністраторам недержавних пенсійних фондів
Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України інформує, що з 01.01.2009 набирає чинності нова редакція Положення про оприлюднення інформації про діяльність недержавного пенсійного фонду, затверджена розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг) від 23.10.2008 №1218) (далі – Положення). Нова редакція Положення розроблена з метою підвищення рівня інформованості громадськості щодо діяльності недержавного пенсійного фонду та створення системи оцінки діяльності недержавних пенсійних фондів на засадах публічності.
10.12.2008
КІПи навчатимуть вірних УГКЦ, як правильно використовувати гроші
"Найближча перспектива – це відкриття у кожній єпархії/екзархії УГКЦ консультаційно-інформаційних пунктів (КІПів), де можна було би кожній людині отримати повну інформацію щодо цього фонду зокрема, та системи недержавного пенсійного забезпечення загалом. Це робимо для того, щоб навчити людей як користатися грішми, як їх ефективніше заощаджувати", – в інтерв’ю радіо "Воскресіння" сказав о. Василь Копичин, голова Наглядової ради Недержавного пенсійного фонду "Покрова", розповідаючи про перші місяці діяльності фонду.
07.12.2008
Священики Стрийської єпархії ознайомилися із діяльністю Недержавного пенсійного фонду "Покрова"
Презентаційна зустріч відбулася 3 листопада 2008 року в парафії Всіх святих українського народу м. Стрий. На зустріч були запрошені Протопресвітери єпархії, члени Колегії Єпархіальних радників, Пресвітерської та Економічної Рад. Священиків цікавили питання щодо процедури реєстрації у фонді, складання пенсійних внесків, отримання виплат, тощо.
05.11.2008
Презентація недержавного пенсійного фонду "Покрова" у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії
28 жовтня під час чергового соборчику деканів Самбірсько-Дрогобицької Єпархії було презентовано Недержавний пенсійний фонд (НПФ) "Покрова", заснований УГКЦ в особі Блаженнішого Любомира. Преосвященний Владика Ярослав (Приріз), Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, розказав присутнім про задуми щодо створення такого фонду та напрацювання Синоду Єпископів у цій царині. НПФ "Покрова" представляли митр. прот. Василь Копичин, голова Наглядової ради, та пан Володимир Ульянов, голова Наглядової ради "Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів" і компаній з управління активами "Всесвіт".
01.11.2008
Презентація Недержавного пенсійного фонду "Покрова" в Бучацькій єпархії
23 жовтня 2008 року у конференційному залі Бучацької єпархії, з благословення Апостольського Адміністратора о. Дмитра Григорака, ЧСВВ, відбулася прес-конференція, на якій духовенству та мирянам було представлено загальні засади і поняття про Недержавний пенсійний фонд (НПФ) "Покрова".
27.10.2008
Презентація Недержавного пенсійного фонду "Покрова" в Івано-Франківську
У приміщенні Катихетичного центру біля Катедрального собору Святого Воскресіння ГНІХ в м. Івано-Франківську відбулася прес-конференція, на якій було повідомлено про відкриття Недержавного пенсійного фонду "Покрова". Прес-конференція була підготовлена з метою висвітленя в ЗМІ інформації про заснування, діяльність і перспективи розвитку даного пенсійного фонду, який створений Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром для соціального захисту духовенства та вірних УГКЦ.
23.10.2008
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04119, Україна, м. Київ,
вул. Білоруська, буд. 23,
літера "А"
Зателефонуйте нам:
0-800-501-925